Konyalı Recep Avrupa 3.’sü oldu
I.P.S.A Uluslar Arası Görme Engelliler Spor Federasyonları Birliği faaliyet programında yer alan Görme Engelliler Avrupa Judo Şampiyonası İngiltere’de yapıldı.
I.P.S.A Uluslar Arası Görme Engelliler Spor Federasyonları Birliği faaliyet programında yer alan Görme Engelliler Avrupa Judo Şampiyonası İngiltere’de yapıldı. Görme Engelliler Avrupa Judo Şampiyonasında Mevlana Engelliler Spor Kulübü sporcusu Recep Çiftçi bronz madalya kazanarak Avrupa üçüncüsü oldu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.