Konyalı hakemlere BAL’da görev
Merkez Hakem Kurulu (MHK), 2010-2011 sezonunda Bölgesel Ligde görev yapacak hakemleri belirledi.
Türkiye genelinde klasmana teklif edilen hakemler arasından herhangi bir ayrım gözetmeden teklif edilenlerin hepsinin Bölgesel Amatör Lig’ine alınması başarı olarak gözükse de, amatör ligde düdük çalan ya da bayrak kaldıran hakemlerin amatörün en üstü olan Bölgesel Amatör Lig’ine çıkarılması, amatörden amatöre terfi olarak nitelendiriliyor. Klasmana aday olan orta hakemler Hasan Ertugan, İbrahim Alper Gümüş, Mustafa Ayçelik, Mustafa Aydın, Mustafa Emil, yardımcı hakemler Mehmet Özdil, Mustafa Aydın, Mustafa Emre Göktepe, Mustafa Saraçoğlu, Necati Şenkeleş, Raşit Yorgancılar, Tamer Yaşar Akçaalan ve Uğur Doğan önümüzdeki sezon Bölgesel Amatör Lig’de görev yapacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.