Konya basını halı sahada buluştu
Merhaba Gazetesi haber servisi halı saha maçında Konya basınında çalışan muhabirlerin takımı MUHDER ile karşılaştı.
Muhabirler arası beraberliğin pekiştirilmesi ve yoğun çalışma ortamından az da olsa uzaklaşma adına düzenlenen karşılaşma Merhaba Gazetesi’nin 18-11’lik üstünlüğüyle sonuçlandı. Dostluğun kazandığı maçta MUHDER takımı iyi bir oyun sergilemesine rağmen rakibin birbiri ile uyumlu oynamasına karşılık veremedi ve sahadan yenilgi ile ayrıldı. Karşılaşmaya Merhaba takımından Emre Özgül’ün kurtarışları damga vurdu. MUHDER takımından İlyas Şen ise geç katıldığı maçta etkili olamadı. Maç boyunca hücumda etkili olan Merhaba takımından Mesut Turan asist ve golleriyle maçın en skorer ismi oldu.
ALİ İBİLEME
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.