Van'da 23 Ekim 2011'de meydana gelen depremin en çok hasara yol açtığı Erciş ilçesinde, 4 katlı bir binanın tepesinde iş makinesini görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi.
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.