Kartal'da Fener mesaisi başladı
Süper Lig’de 21. haftayı 33 puanla 6. sırada tamamlayan Atiker Konyaspor’da gözler Fenerbahçe maçına çevrildi. Yeşil-beyazlı ekip, bir günlük izin sonrasında yaptığı antrenmanla deplasmanda oynayacağı zorlu maçın mesaisine start verdi
16 Şubat Cumartesi günü deplasmanda Spor Toto Süper Lig’in 22.hafta maçında Fenerbahçe’ye konuk olacak Atiker Konyaspor’da hazırlıklar bir günlük izin sonrasında yapılan antrenmanla başladı. Kayacık Tesisleri’nde Teknik Direktö Aykut Kocaman yönetiminde yapılan antrenmana tedavilerine devam edilen ve takımdan ayrı çalışan Ömer Ali Şahiner, Paolo Hurtado katılmadı.
Malatyaspor maçında ilk 11’de sahaya çıkan oyunculardan bazılarının aktif dinlenme yaptığı antrenman sahada yapılan koşu ve ısınma hareketleri ile başladı.
İki grupta oynanan 5’e 3 ve topla oyun ile devam eden antrenman çift kale maç ile sona erdi. Antrenmanın ilk bölümünde takımla çalışan Selim Ay ve Mücahit Can Akçay ise topla oyun ve çift kalede yer almazken, takımdan ayrı olarak Atletik Performans Antrenörü Alper Aşçı yönetiminde çalıştı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.