Kartal çift kale maç yaptı
Süper Lig’de 2017-2018 İlhan Cavcav Sezonu 4.hafta maçında A.Alanyaspor’u konuk edecek Atiker Konyaspor, karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürüyor
Kayacık Tesisleri'nde Teknik Direktör Mustafa Reşit Akçay ve yardımcı antrenörler gözetiminde gerçekleşen antrenman ülke milli takımlarında bulunan oyuncular katılmadı. Koşu ve ısınma hareketleri ile başlayan antrenman antrenman gruplar halinde dayanıklılık koşusu yaptı.Topla oyunla devam eden antrenman çift kale maç ile sona erdi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.