Karaman'da Filistin'e destek kermesi
Karaman Belediyesi Sevgi Evi'nde bir araya gelerek faaliyet gösteren kadınlar, Filistin'e destek kermesi düzenledi.
Karaman Belediye Başkanı Ali Kantürk, Karaman Belediyesi Sergi Salonu'ndaki kermesin açılışında, ''Gezmesini, çarşısını, sporunu bırakarak bu yardım içinde yer alan kadınların hepsinin tek bir dileği var. O da Filistin'e yönelik saldırının bir an önce durdurulması ve İsrail'e verilen desteklerin sona ermesi'' dedi. Kermesin bir hafta açık kalacağı bildirildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.