İllerarası 4. Kickboks ligi Bursa'da devam ediyor
Türkiye İllerarası 4. Kickboks Ligi Bursa'da devam ediyor.Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla Atatürk Spor Salonu'nda gerçekleşen organizasyonda 12 il ve 29 takımdan 150'si bayan 600 sporcu dereceye girebilmek için mücadele ediyor.
Çekişmeli maçlara sahne olan organizasyonda minikler, yıldızlar, gençler ve büyükler yaş gruplarındaki sporcular, ''Full Contack'', ''Semi Contact'' ve ''Light Contact'' kategorilerinde dereceye girebilmek için büyük çaba harcadı.Organizasyon, yarın yapılacak final müsabakalarıyla sona erecek. Kategorilerinde dereceye girecek sporcular madalya ile ödüllendirilecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.