Hüseyin Arıkan AKP Seydişehir Aday Adayı
AKP Seydişehir Belediye Başkan Aday Adayı Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Arıkan, 29 Mart yerel seçimleri öncesinde adaylığına ilişkin bir takım açıklamalarda bulundu.
Seydişehir’de doğup havasını teneffüs etmiş ve bu şehre âşık birisi olarak Seydişehir’e hizmetin bir vefa borcu olduğu kanaatinde olduğunu aktaran Arıkan, şöyle devam etti: “Seydişehir’in yeni açılımlara ihtiyacı var. Yeni düşünceler, yeni projeler, yeni yatırımlar. Seydişehir için sosyal ve ekonomik alanda açınımlar oluşturacak yeni fonları temin etmek gerektiği düşüncesindeyim. Seydişehir’deki işsizlik sorununun çözülmesine ilişkin her türlü yatırım ve organizasyonlara gerekli tüm desteği sağlamak öncelikli hedeflerimiz içerisindedir.”
İlker Uysal-Seydişehir
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.