Hedef çıkışa geçmek
Anadolu Selçukspor yarın deplasmanda Nazilli Belediyespor'a konuk olacak. Mücadele saat 15.30'da başlayacak. Yavru Kartal rakibin yenerek yeniden çıkışa geçmek istiyor
TFF 2.Lig Beyaz Grup'un 6.haftasında Anadolu Selçukspor, deplasmanda Nazilli Belediyespor'a konuk olacak. Saat 15.30'da başlayacak mücadele Nazilli İlçe Stadyumu'nda oynanacak. Maçı hakem Selim Özen yönetecek. Özen'in yardımcılıklarını; Sefa Özcan ile Çetin Öncel yapacak. Maçın dördüncü hakemi ise Ahmet Turan Timuroğlu yapacak.
5 HAFTADA 7 PUAN TOPLADI
Çarşamba günü Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk Stadyumu'nda ağırladığı Şanlıurfaspor'a 2-1 mağlup olan Anadolu Selçukspor ligde 2 hafta aranın ardından yenilgi aldı.Ligde oynadığı ilk 5 maçta 7 puan toplayan Yavru Kartal 8.sırada yer aldı. Bugün Karatay Belediyesi Mehmet Tevfik Lav Tesisleri'nde yapacağı antrenmanla maçın hazırlıklarını tamamlayacak. Anadolu Selçukspor bugün yapacağı son antrenmanın ardından Nazilli'ye hareket edecek. Yeşil-beyazlılar rakibini yenerek ligde yeni bir sayfa açmak istiyor.
7.RANDEVU
Nazilli Belediyespor ile Anadolu Selçukspor yarın 7.kez karşı karşıya gelecek. İki takımın mücadelesinde eşitlik göze çarpıyor. Daha önce oynanan 6 maçın 2'sini ev sahibi takım Nazilli Belediyespor kazanırken 1 maçı ise Anadolu Selçukspor kazandı. 3 maç ise beraberlikle sonuçlandı.
ABİDİN KURT
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.