Geyik ve Vadi ailesinin mutlu günü
Büşra Geyik ve Halil Vadi dünya evine girdi
Büşra Geyik ve Halil Vadi dünya evine girdi. Vadi ve Geyik ailesi ve yakınlarının katıldığı düğün töreni Fatih Sultan Mehmet İlkokulu'nda yapıldı. Geyik ve Vadi ailesinin yakınları çifti bu mutlu gününde yalnız bırakmadı. Merhaba Gazetesi olarak Müşerref ve Mustafa çiftine evlilik hayatlarında mutlu olmalarını dileriz.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.