Gaziantep'te sahte oy kavgası
Gaziantep’te, sahte oy kullanıldığını ileri süren MHP’li bir grup ve AK Partili'ler arasında kavga çıktı.
Hacı Sani Konukoğlu Lisesi’nde seçim listesine sonradan eklendiği iddia edilen 6 kişinin oy kullanacağı söylentileri iki parti arasında tartışmaya yol açtı.
İkamet adreslerinde oturmadıkları iddia edilen 6 kişinin oy kullanmasına engel olmak isteyen MHP’liler ile AK Partililer sandık başında tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşünce okula çok sayıda polis sevk edildi. Okula gelen polis, kavga eden iki gruba, okul koridorunda biber gazı ile müdahale etti.
Biber gazı müdahalesinin ardından okul dışına çıkan MHP’liler, 1121 numaralı sandıkta 6 kişinin sahte oy kullandığını iddia etti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.