Futsalda Mevlana görme engelliler kulübü 1. lige yükseldi
Mevlana Engelliler Spor Kulübü 1. Lige yükseldi
Mevlana Engelliler Spor Kulübü 1. Lige yükseldi. Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonunun 2017 yılı faaliyet programında yer alan b2b3 Futsal 2. Lig müsabakaları 06-12 Kasım 2017 tarihleri arasında Aydın'da yapıldı. Yükselme müsabakaları sonucunda ilimiz temsilcilerinden Mevlana Engelliler Spor Kulübü 2. olarak Futsal 1. ligine yükseldi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.