Filipovic’den şanssız başlangıç
Konyaspor'da ilk maçına çıkan stoper Petar Filipovic kötü bir başlangıç yaptı. Filipovic Alanyaspor’un 2 golüne de direkt katkıda bulundu.
Karşılaşmanın 43 dakikasında sağ çaprazdan topla birlikte ceza sahası içerisine giren Efecan Karaca ortasını yaptı ancak bu ortada top Petar Filipovic'in eline çarptı ve hakem Bülent Yıldırım bu pozisyonda Aytemiz Alanyaspor lehine penaltı kararı verdi. Topun başına geçen geçen sezonun gol kralı Vagner Love, hata yapmadı ve konuk ekip devreyi önde kapattı.
73. dakikada Junior Fernandes'in ortası Musa Araz'dan sekip Vagner Love'a doğru geldi, araya girmek isteyen Petar Filipovic, tehlikeyi uzaklaştırmak isterken topu kendi ağları ile buluşturdu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.