Filipovic sakatlanınca forma Selim’e Kaldı
Atiker Konyaspor’da Petar Filipovic’in sezonu kapatmasıyla stoper mevkiinde Ali Turan’a Selim Ay eşlik etmeye başladı.
Selim, son oynanan Galatasaray ve Kayserispor maçlarına ilk 11’de başladı. Filipovic’in sakatlanmasının ardından teknik ekibin yerine kimi oynatacağı merak konusu olmuş Moke ve Selim ikilisinin ismi geçmişti. Sergen Yalçın Ali çamdalı’nın da yokluğunda Moke’yi ön liberoda tercih etti. Moke’nin ön libero mevkiinde kalmasıyla birlikte Selim Ay stoperde forma şansı buldu. Bu sezon bazı maçlarda performansıyla güvenilir bir görüntü vermeyen genç oyuncuya kalan 8 maçta çok büyük görev düşüyor. Selim Ay, bu sezon lig, kupa ve Avrupa’da 13 maçta şans buldu.
ABİDİN KURT
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.