Filede kalite milli takıma yansıyor
Voleybol Federasyonu Başkanı Erol Ünal Karabıyık, Aroma voleybol liglerinin kaliteli geçmesinin, milli takımlar açısından çok faydalı olduğunu söyledi.
Karabıyık, yaptığı açıklamada, Erkekler Aroma Voleybol 1. Ligi’nde İstanbul Büyükşehir Belediyesinin şampiyon olduğunu hatırlatarak, üst düzey müsabakaların oynandığı bir play-off serisi izlediklerini kaydetti. Özellikle yarı finaldeki Arkasspor-Fenerbahçe serisinin çok çekişmeli geçtiğini belirten Karabıyık, sözlerini şöyle sürdürdü: “İki takımın mücadelesinde bir Avrupa, bir dünya şampiyonası, hatta olimpiyat finallerini hatırlatacak seviyede çok üst düzeyde müsabakalar oldu. Aynı çekişmeyi bayanlarda da görüyoruz. Seride 2-1 önde olan Fenerbahçe Acıbadem, yarın Eczacıbaşı Zentiva ile oynanacak maç sonrasında ya şampiyonluğunu ilan edecek ya da şampiyon son maçta belli olacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.