Fikret Bademci eski formunda
Konya Anadolu Selçukluspor’da yardımcı Antrenörlük görevine devam eden Fikret Bademci dün yapılan antrenmanda eski formunda olduğunu gösterdi.
Konya Anadolu Selçukluspor’da yardımcı Antrenörlük görevine devam eden Fikret Bademci dün yapılan antrenmanda eski formunda olduğunu gösterdi. 1972 doğumlu olan Konyalı Antrenör oyuncularla yapılan çift kale karşılaşmada sahada yer alırken, attığı çalımlar ve oyunu ile göz doldurdu. Genç oyuncuları oyunuyla zaman zaman zorlayan teknik adama bir diğer antrenör olan Abdurahman Baysangur da eşlik etti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.