Ferhat kupa sevinci yaşadı
Geçtiğimiz sezon türkiye kupasını ve lig kupasını kaptıran Atiker Konyaspor’un yeni sol beki Ferhat Öztorun, Süper Kupayı kazandığı için mutlu olduğunu söyledi
Ferhat Öztorun, kupa zaferiyle ilgili olarak, “Bugün ben çok heyecanlıydım sanki futbola ilk defa başlıyormuş gibiydim. Konyaspor’da ilk maçım, taraftarın önüne çıkıyorum. Zorlu bir rakip Beşiktaş, bir Süper Kupa Finali ama çok şükür çok güzel geçti maç. Böyle bitmesine çok sevindim, kupayı almamıza çok sevindim, kupayla bir başlangıç oldu, hedefler büyümüş oldu çok mutluyum, söyleyecek çok fazla bir şey yok” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.