Eyüp Ceylan genç yaşta Hakk’a yürüdü
Araplar Mahallesi’nin tanınan ve sevilen kişilerinden biri olan Eyüp Ceylan tedavi gördüğü hastanede vefat ederek genç yaşta hakkın rahmetine ulaştı.
Karabağlı Eyüp Ceylan (1978), yakalandığı amansız hastalığından dolayı tedavi gördüğü Selçuklu Tıp Fakültesinde önceki gün vefat etti. Merhum Eyüp Ceylan’ın önceki gün Araplar Mezarlığı önünde kılınan cenaze namazının ardından Araplar mezarlığına defnedildi. 1978 doğumlu olan Merhum Eyüp Ceylan iki çocuk babasıydı. Merhaba Gazetesi olarak genç yaşta hayata gözlerini yuman Merhum Eyüp Ceylan’a Allah’tan rahmet, Ceylan Ailesine, yakınlarına ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyoruz.
HABER MERKEZİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.