Ereğlispor liderliği bırakmadı
Konya Süper Amatör Grup’ta 18. hafta maçları oynandı.
Haftaya 41 puanla lider giren Ereğlispor, sahasında Selçukspor ile karşılaştı. Ereğli Atatürk Stadı’nda oynanan ve taraftarların da yoğun ilgi gösterdiği maçı ev sahibi ekip 2-1 kazandı. Bu sonuçla Ereğlispor, puanını 44’e çıkararak liderliğini sürdürdü. Gölyazı Belediyespor ise Yeni Doğanhisarspor’un ligden çekilmesi nedeniyle haftayı hükmen galibiyetle kapatarak puanını 44’e çıkardı averajla ikinci sırada yer aldı. Havzanspor'a 2-1 yenilen Ilgın Belediyespor'da ise şampiyonluk şansı mucizelere kaldı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.