Ereğlinin sultanları Vakıfbanka yenildi
Yeşil-beyazlı temsilcimiz Ereğli Belediyespor, ligin zirvesi için mücadele eden Vakıfbank Güneş Sigorta'yı 3-0 yendiler
Aroma Bayanlar Voleybol Birinci Ligi’nde mücadele eden yeşil-beyazlı temsilcimiz Ereğli Belediyespor, ligin zirvesi için mücadele eden Vakıfbank Güneş Sigorta ile deplasmanda karşı karşıya geldi. Sultanlar, zorlu deplasmandan 3-0’lık mağlubiyetle döndü. Ereğli Belediyespor aldığı bu sonuçla 16 puanla 5. sırada kalırken, Vakıfbank ise 23 puanla ikinci sıraya yerleşti. Alagaş Spor Salonu’nda yapılan karşılaşmanın ilk setini ev sahibi ekip 25-22 kazandı ve 1-0 öne geçti. İkinci set büyük bir çekişmeye sahne olurken Ereğli Belediyespor bu seti 28-26 kaybetti ve 2-0 geriye düştü. Üçüncü sete moralsiz başlayan yeşil-beyazlılar bu seti 25-18’lik skorla farklı kaybederek salondan 3-0 mağlup ayrıldı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.