Ene: Daha da iyi olacağız
Adidas İstanbul Cup'ta oynadığı ilk karşılaşmada İran'ı 93-53'lük skorla mağlup etme başarısı gösteren A Milli Takım'da Yardımcı Antrenör Orhun Ene, ilerleyen karşılaşmalarda daha iyi basketbol oynayacaklarına inandığını söyledi.
İtalya'da geçen yoğun kamp döneminin ardından hazırlık karşılaşmalarına farklı galibiyetle başladıklarını belirten A Milli Takım Yardımcı Antrenörü Orhun Ene, "Herkesin bildiği gibi ilk hazırlık karşılaşmamızı oynadık. İtalya'da yoğun bir kamp dönemi geçirdik. Ardından da çalışmaları sürdürdük. İran'ın bizim kadar iyi bir takım olmadığını biliyoruz. Savunmada çok gayretliydik. Ersan İlyasova 26 dakika süre aldı ve diğer oyuncular da süreleri iyi paylaştı. İyi bir maç oldu. Turnuvası seyircimiz önünde
oynamak güzeldi. İlerleyen maçlarda daha iyi basketbol ve hücumda da daha organize olarak adidas İstanbul Cup'ı kazanmak istiyoruz" dedi.
oynamak güzeldi. İlerleyen maçlarda daha iyi basketbol ve hücumda da daha organize olarak adidas İstanbul Cup'ı kazanmak istiyoruz" dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.