Doğanhisarlılar Derneği ilk genel kurulunu yaptı
Geçtiğimiz Eylül ayında Doğanhisarlıları bir araya getirmek, birlik, beraberlik ve dayanışmayı sağlamak, eğitim faaliyetlerinde bulunmak ve Doğanhisarın gelişimine katkıda bulunmak üzere kuruluna Doğanhisarlılar Kültür, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Der
Doğanhisar Belediye Başkanı Mehmet Öztoklu ve başkan adaylarının da katıldığı ilk genel kurul toplantısında derneğin yönetim kurulu üyeleri seçildi. Dernek yönetim kurulu üyeleri ise şu isimlerden oluştu: “Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Tarı, Başkan Yardımcısı Müfit Denizer, Kurucu Üyeler Hakan Vehbi Yücel ve Ferruh Çelik.” Toplantıda konuşan dernek yönetim kurulu başkanı Yunus Tarı, kanun hükümlerine bağlı kalarak Doğanhisar’ın gelişimi için ilgili kamu kurum ve kuruluşlarıyla ortak projeler yürütmeyi hedeflediklerini belirtti. Tarı, derneğin bundan sonra Doğanhisarlıların buluşma yeri olacağın sözlerine ekledi.
RASİM ATALAY
RASİM ATALAY
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.