Dimitar Rangelov takımla çalıştı
Atiker Konyaspor'da Dimitar Rangelov sevinci yaşanıyor.
Atiker Konyaspor'da Dimitar Rangelov sevinci yaşanıyor. Geçtiğimiz hafta Hollanda kampında oynanan Iraklis maçında sakatlanan Dimitar Rangelov sakatlığı çabuk atlattı. Geçtiğimiz günlerde MR'ı çekilen ve 3 hafta sahalardan uzak kalacağı açıklanan Dimitar Rangelov, uygulanan tedavi sonucu sakatlığını çabuk atlattı. Hollanda kampının ardından 2 günlük izne ayrılan futbolcular geçtiğimiz gün Kayacık Tesisleri'nde topbaşı yaptı. Takımla birlikte çalışmalara başlayan Dimitar Rangelov, teknik heyeti sevindirdi. Bu sezon 3 kulvarda mücadele edecek olan Atiker Konyaspor'un en deneyimli oyuncusu olan Dimitar Rangelov, önümüzde ki günlerde takımın Ankara'da gerçekleştireceği TSYD Kupası'nda oynayabilecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.