Çaykur Rizespor’da Suat Kaya dönemi bitti
Bank Asya 1. Ligi'nde sezonun ikinci yarısında oynadığı üç maçıda kaybeden Çaykur Rizespor'da Teknik Direktör Suat Kaya'nın görevine son verildi.
Konuyla ilgili olarak Mehmet Cengiz Tesisleri'nde bir basın toplantısı düzenleyen Basın Sözcüsü Ulvi Suvarioğlu, alınan başarısız sonuçların ardından Suat Kaya'nın görevine son verdiklerini söyledi. Suvarioğlu, şöyle konuştu: "Sezonun ikinci yarısı öncesi göreve getirdiğimiz teknik direktör Suat Kaya'yla çıktığımız üç maçtada sahadan mağlubiyetle ayrıldık. Bizde kendisiyle görüşüp karşılıklı anlaşarak bugün itaberiyle yollarımızı ayırdık. Şu andan itibaren Çaykur Rizespor'u hedefine ulaştıracak hoca arayışlarımız sürüyor. Önümüzdeki hafta başında yeni bir hoca ile anlaşmış olacağız. Bu hafta sonu oynayacağımız Boluspor maçında ise takımın başında İdari Menajerler Murat Kuş ve İsmail Coşkun olacak" diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.