Çankaya'dan profesyonellik örneği
Selçuklu Belediyespor’un deneyimli oyuncusu Yunus Çankaya Ankara DSİ maçının öncesinde kötü bir haber aldı.
Deneyimli oyuncu babasının vefat haberiyle yıkıldı. Büyük üzüntü yaşayan Yunus, buna rağmen büyük bir profesyonellik örneği göstererek maça çıktı. Yunus Çankaya, maçının bitimiyle beraber babasının cenazesine katılmak üzere şehirden ayrıldı. Deneyimli basketbolcu maçta 3 sayı, 5 ribaundla oynadı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.