Burak:Güçlü bir ekibiz
Konyaspor’un yeni transferlerinden Burak Karaduman, hazırlık kamplarındaki çalışmalar ve takım kadrosu için yapılan transferlerle birlikte iyi ve güçlü bir ekip olduklarını belirtirken, ekip ruhunu sahaya yansıtarak beklentilere cevap vereceklerine
Beklenilenden daha iyi bir takım olduklarını da sözlerine ekleyen tecrübeli futbolcu, "Aramıza sonradan dahil olan oyuncularla birlikte güçlü bir ekip haline geldik. Bunu sahaya yansıtırsak ve takım olarak iyi işler yaparsak başarıyı yakalayacağımıza ve beklentilere cevap vereceğimize inanıyorum” diye konuştu.
Yeşil-beyazlı ekibin Diyarbakırspor’dan transfer ettiği Burak Karaduman, 'Hedeflerin nedir?' sorusuna "Her futbolcunun olduğu gibi benimde hedeflerim var ve bunun için elimden geleni yapıyorum. Ama öncelik Konyaspor'un başarısı. Bunu sağlamak için arkadaşlarımla birlikte elimizden geleni yapacağız. Daha sonra kişisel hedeflerime ulaşmak içinde gerekenleri yapacağım"cevabını verdi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.