Bu takım ligde kalacak
Atiker Konyaspor Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Ahmet Baydar, Radyospor’a telefonla bağlanarak önemli açıklamalar yaptı.
KALAN MAÇLARI EN İYİ ŞEKİLDE BİTİRECEĞİZ
Yeni Malatyaspor maçında beklemedikleri bir sonuç aldıklarını belirten Baydar, “İkinci yarıda birçok maçta üstün taraf olmamıza rağmen kazanamadık. Artık bir kan değişikliği ihtiyacı vardı. Sergen Yalçın ile sezon sonuna kadar sözleşme imzaladık. İnşallah kalan maçları iyi bir biçimde bitireceğiz. Sergen hoca ile ilk konuşmamızda kalan 10 maçta takımımızın rahat ligde kalabileceğini aktardı” dedi.
KARAR DEĞİŞKİLİĞİ OLACAĞINI SANMIYORUM
Basın Sözcüsü Ahmet Baydar Ali Çamdalı konusu ile ilgili de konuştu. Baydar konuyla ilgili şunları söyledi: "Filipovic'in sakatlığı üzerine Ali Çamdalı konusu gündeme geldi. Fakat şunu söyleyeyim biz Ali Çamdalı ile yollarınızı ayırdık, bir karar değişikliği olacağını sanmıyorum"
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.