Bölgesel’de tek kazanan Sarayönü
Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden Konya ekipleri 8. Hafta maçlarını oynadı. Sarayönü Belediyespor evinde oynadığı maçta Gölhisarspor’u 2-0 yendi.
Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden Konya ekipleri 8. Hafta maçlarını oynadı. Sarayönü Belediyespor evinde oynadığı maçta Gölhisarspor’u 2-0 yendi. Ereğlispor ise sahasında Anamur Belediyespor ile 0-0 berabere kaldı. Bu ligde mücadele eden diğer temsilcimiz Akşehirspor deplasmandan puansız döndü. Kırmızı-beyazlı ekip Kepez Belediyespor’a 1-0 yenildi.
BURAK TAŞPINAR
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.