Bilim'e sahip çıkalım
Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, “Konya, Bilim Merkezi ve üniversiteleriyle anılmalı. Hedefimiz Konya'nın gücünü artırmak. Bilim Merkezi'ne bir bütün olarak sahip çıkalım” dedi
YAYINLAMA:
GÜNCELLEME:
![Bilim'e sahip çıkalım 1](https://d.merhabahaber.com/gallery/435_1.jpg)
Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, “Konya, Bilim Merkezi ve üniversiteleriyle anılmalı. Hedefimiz Konya'nın gücünü artırmak. Bilim Merkezi'ne bir bütün olarak sahip çıkalım” dedi
![Bilim'e sahip çıkalım 2](https://d.merhabahaber.com/gallery/435_2.jpg)
![Bilim'e sahip çıkalım 3](https://d.merhabahaber.com/gallery/435_3.jpg)
![Bilim'e sahip çıkalım 4](https://d.merhabahaber.com/gallery/435_4.jpg)
![Bilim'e sahip çıkalım 5](https://d.merhabahaber.com/gallery/435_5.jpg)
![Bilim'e sahip çıkalım 6](https://d.merhabahaber.com/gallery/435_6.jpg)
![Bilim'e sahip çıkalım 7](https://d.merhabahaber.com/gallery/435_7.jpg)
![Bilim'e sahip çıkalım 8](https://d.merhabahaber.com/gallery/435_8.jpg)
![Bilim'e sahip çıkalım 9](https://d.merhabahaber.com/gallery/435_9.jpg)
![Bilim'e sahip çıkalım 10](https://d.merhabahaber.com/gallery/435_10.jpg)
![Bilim'e sahip çıkalım 11](https://d.merhabahaber.com/gallery/435_11.jpg)
![Bilim'e sahip çıkalım 12](https://d.merhabahaber.com/gallery/435_12.jpg)
![Bilim'e sahip çıkalım 13](https://d.merhabahaber.com/gallery/435_13.jpg)