Bilardoda şampiyon Sami Erkan Köylü oldu
Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Bilardo İl Temsilciliği faaliyet takviminde yer alan 10 Top Bilardo İl Birinciliği müsabakaları 17-22 Haziran 2017 tarihleri arasında yapıldı.
Golden Shot Bilardo Salonunda yapılan 10 Top Bilardo İl Birinciliği müsabakalarında Sami Erkan Köylü şampiyon oldu. İl genelinde lisanslı sporcuların katıldığı şampiyonada finale kalan Sami Erkan Köylü ve Niyazi Şimşek arasında geçen karşılaşmayı Sami Erkan Köylü ‘ye 8-4 kaybeden Niyazi Şimşek ikinci olurken, üçüncülüğü ise Naci Dalgıç ve Şahin Tongur paylaştı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.