Başkan Yaka’dan baklava dopingi
Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka,Karapınar Belediyespor futbolcularını idmanda ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerin iletti.
Geçtiğimiz hafta Beyşehir’de oynanan Beyşehir Belediyespor karşılaşmasında şiddete maruz kalan futbolcuları ziyaret eden ve tatlı ikramında bulunan Başkan Yaka, “Sporda istemediğimiz ve tasvip etmediğimiz olaylar. Umarım ki bu son olur. Sporun dostluk ve kardeşlik olduğunu bilmemiz gerekir. Yenmek, yenilmek sporun kendinde olan ve olağan karşılanması gereken durumlardır. Artık bu olayı unutalım ve önümüzdeki maçlara bakalım” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.