BAL'da Sarayönü güldü
Bölgesel Amatör Lig 7. Grup’ta yer alan temsilcilerimiz arasında sadece Sarayönü Belediyespor rakibine karşı galip gelirken, Ereğlispor ile Akşehirspor rakipleri karşısında boyun büktü.
Bölgesel Amatör Lig 7. Grup’ta yer alan temsilcilerimiz arasında sadece Sarayönü Belediyespor rakibine karşı galip gelirken, Ereğlispor ile Akşehirspor rakipleri karşısında boyun büktü. Manavgatspor’u evinde ağırlayan Sarayönü Belediyespor rakibini 2-1’le geçti. Yeşil-siyahlılar bu sonuçla ligdeki namağlubiyetini sürdürdü.
EREĞLİSPOR İLE AKŞEHİRSPOR MAĞLUP OLDU
Geçtiğimiz hafta Kepez Belediye karşısında ilk üç puanını alan Ereğlispor, Ereğli Atatürk Stadyumu'nda Karaman Belediyespor’u ağırladı. Yeşil-beyazlılar güçlü rakibi karşısında kalesinde 3 gol gördü ve maç 3-0 Karaman Belediye üstülüğü ile sona erdi. Akşehirspor ise deplasmanda Mut İdmanyurdu Belediyespor ile karşılaştı. Zorlu mücadelenin ilk yarısı 0-0 sonuçlanırken, Mut İdmanyurdu ikinci yarıda attığı iki golle galip gelen taraf oldu.
ABİDİN KURT
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.