BAL’da ikinci küme düşen takım Ereğlispor oldu
Bölgesel Amatör Lig'de (BAL) sezon sona erdi. 8 Grupta mücadele eden Beta Trafo Ereğlispor, ligin son haftasında Bolvadin Termalspor’a 2-0 yenilerek ligden düştü. Çatalhüyük Çumra Belediyespor ise evinde Eskişehir Yunus Emrespor'u 2-1 mağlup etti.
Konya temsilcileri arasında Meram Karakartallar'dan sonra küme düşen ikinci takım olan Ereğlispor, gelecek sezon Süper Amatör'de mücadele edecek. Çatalhüyük Çumra Belediyespor ile Ömeranlıspor ile play-out oynayacak. Mücadeleyi kazanan takımın BAL Ligine yükselirken, kaybeden takım ise Süper Amatör Lig'de önümüzdeki sezon boy gösterecek.
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.