Anadolu’da Niğde mesaisi başladı
TFF 2. Lig Beyaz Grup 26. hafta karşılaşmasında 11 Mart Pazar günü saat 15:00’da Niğde Belediyespor ile sahasında karşılaşacak olan Anadolu Selçukspor hazırlıklarına başladı.
Karatay Belediyesi Tatlıcak Tesislerinde teknik direktör Alper Avcı ve yardımcıları nezaretinde gerçekleştirilen antrenmana tüm futbolcular katıldı. Koşu ve ısınma hareketleri ile başlayan antrenman saha içine kurulan istasyonlarda yapılan kondisyon çalışmaları ile devam ederken yarı sahada yapılan taktik çalışma ile tamamlandı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.