Anadolu'da Kömür'e bileniyor
TFF 2.Lig Beyaz Grup'un 3.haftasında Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk Stadyumu'nda Zonguldak Kömürspor'u ağırlayacak Anadolu Selçukspor karşılaşmanın hazırlıklarını dün Karatay Belediyesi Mehmet Tevfik Lav Tesisleri'nde gerçekleştirdiği antrenmanla sür
TFF 2.Lig Beyaz Grup'un 3.haftasında Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk Stadyumu'nda Zonguldak Kömürspor'u ağırlayacak Anadolu Selçukspor karşılaşmanın hazırlıklarını dün Karatay Belediyesi Mehmet Tevfik Lav Tesisleri'nde gerçekleştirdiği antrenmanla sürdürdü.
GÖKHAN AYRI ÇALIŞTI
Teknik direktör Alper Avcı ve yardımcı antrenörler nezaretinde gerçekleştirilen antrenman koşu ve ısınma hareketleri ile başladı. Futbolcular daha sonra pas çalışması ve teknik-taktik ağırlıklı bir çalışma gerçekleştirildiPendikspor maçında yaşadığı sakatlığın ardından tedavisi süren Gökhan Öztürk takımdan ayrı çalıştı
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.