Anadolu yenilmiyor
Anadolu Selçukspor sezonun ikinci yarısına iyi başladı. Yeşil-beyazlı ekip 3 maçta 1 galibiyet 2 beraberlik alırken yenilmezlik serisini ise 4 maça çıkardı
TFF 2. Lig Beyaz Grupta mücadele eden Anadolu Selçukspor sezonun ikinci yarısına iyi başladı. Ligin 20.haftasında deplasmanda ligin güçlü rakiplerinden Zonguldak Kömürspor ile 0-0 berabere kalan Konya Anadolu Selçukspor yenilmezlik serisini 4 maça çıkardı
Yeşil-beyazlı ekip, güçlü rakibinden puanı kopartırken, çıkışını da sürdürdü. Ligde son 4 maçta 1 galibiyet ve 3 beraberlik alan Yavru Kartal, bu süre zarfında yenilgi yüzü görmedi. Konya Anadolu Selçukspor son 9 maçta ise sadece Bugsaşspor’a mağlup oldu.
Ligin en genç takımı olan ve kadrosunda birçok yetenekli oyuncu barındıran pilot takım, sergilediği performansla takdir topluyor. Oyuncularını sergiledikleri performanstan ötürü kutlayan teknik direktör Alper Avcı, deplasmanda alınan bir puanın önemli olduğunu söyledi.
KAHRAMANMARAŞ MESAİSİ SÜRÜYOR
Anadolu Selçukspor sezonun 21. Hafta maçında sahasında Kahramanmaraşspor’u konuk edecek. Yeşil-beyazlı ekip bu maçın hazırlıklarını Tatlıcak Mehmet Tevfik Lav Tesislerinde sürdürüyor. Anadolu Selçukspor bu maçı da kazanarak seriyi devam ettirmek ve Play-Off potasına bir adım daha yaklaşmak istiyor. Rakip Kahramanmaraşspor ise küme düşme tehlikesini yakından hisseden ekipler arasında yer alıyor.
MAÇI SERDAR AKKOÇOĞLU YÖNETECEK
Anadolu Selçukspor’un cumartesi günü Kahramanmaraşspor ile oynayacağı maçı
Serdar Akkoçoğlu yönetecek. Akkoçoğlu’nun yardımcılıklarını Barkın Güdü ve Şeyhmus Baysal yapacak. Maçın dördüncü hakemi ise Adem Bozkurt olacak
ABİDİN KURT
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.