Anadolu puanını 6'ya yükseltti
TFF 2.Lig Beyaz Grup'un 3.haftasında Anadolu Selçukspor, Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk Stadyumu'nda Zonguldak Kömürspor'u ağırladı
TFF 2.Lig Beyaz Grup'un 3.haftasında Anadolu Selçukspor, Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk Stadyumu'nda Zonguldak Kömürspor'u ağırladı. Yavru Kartal, Zonguldak Kömürspor'u Ercan Coşkun'un kendi kalesine attığı golle 1-0 mağlup ederek puanını 6'ya yükseltti.
KUPA MAÇINA ÇIKACAK
Geçtiğimiz hafta 1-0 öne geçtiği karşılaşmada Gümüşhanespor'a 2-1 mağlup olarak şanssız bir yenilgi alan Aandolu Selçukspor, evinde ağırladığı Zonguldak Kömürspor'u 1-0 mağlup etti. Temsilcimize 3 puanı getiren golü Ercan Coşkun kendi kalesine kaydetti. Evinde 2'de 2 yapan Anadolu Selçukspor puanını 6'ya yükseltti. Anadolu Selçukspor kupada deplasmanda salı günü İstanbul'da Anadolu Bağcılarspor'a konuk olacak.Temsilcimiz haftasonu ise deplasmanda Şanlıurfaspor'a konuk olacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.