Anadolu evinde kaybetti
Konya Anadolu Selçukspor, ligin 5.haftasında sahasında Şanlıurfaspor’a 2-1 mağlup oldu Yeşil-beyazlı ekip ilk yarısında kötü futbol oynadığı maçın 2. Yarısında biraz toparlansa da puan alacak golleri bulamadı
TFF 2.Lig Beyaz Grup’ta mücadele veren Konya Anadolu Selçukspor, ligin 5.haftasında sahasında Şanlıurfaspor ile karşılaştı. Yeşil-beyazlı temsilcimiz rakibine 2-1 yenilerek sahasındaki ilk mağlubiyetini aldı. Maçın 2. Dakikasında gelişen Şanlıurfaspor atağında Muhammed Gönülaçar sağdan gelen ortaya güzel vurdu takımını 1-0 öne geçirdi
Maçın 14. dakikasında gelişen Anadolu selçukspor atağında Gökhan'ın sağdan ortasına Mücahit Can'ın kafa vuruşu auta gitti Maçın 32. dakikasında gelişen Şanlıurfaspor atağında Feridun Kıroğlu topu ceza sahasına taşıdı arka direkte müsait Hüseyin Kala’ya kesti Hüseyin Kala rahat bir vuruşla takımını 2-0 öne geçirdi
İkinci yarıda rakip kaleye daha çok yüklenen Yavru Kartal, 80.dakikada Ayberk Altan ile farkı bire düşürdü. Maçın 81 dakikasında Anadolu Selçukspor atağında Şanlıurfaspor defansı topu uzaklaştıramadı. Top Ayberk'in önünde kaldı. Ayberk'in düzgün vuruşu filelerle buluştu ve skor 2-1 geldi Kalan dakikalarda beraberlik için yüklenen pilot takım, maçtan 2-1 mağlup ayrıldı. Bu sonuçla Anadolu Selçukspor, 5. maçında 2. yenilgisini alarak 7 puanda kaldı.
ABİDİN KURT
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.