Aksaray Belediye Meclisi vedalaştı
Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta, belediye meclis üyeleri onuruna veda yemeği düzenledi.
Abaylar restorantta düzenlenen yemeğe Palta, başkan yardımcıları, Adalet ve Kalkınma Partili, MHP'li, CHP'li ve bağımsız meclis üyeleri katıldı. Palta, yaptıkları çalışmalarda bütün meclisin katkısı olduğunu ifade ederek, ''Çalıştığımız 5 yıllık süre içinde kırmadan, dökmeden, incitmeden güzel çalışmalar yaptık. Son 5 yılda Aksaray'a yapılan hizmetler hepimizin katkısı ile yapıldı'' dedi. Yeni bir seçim sürecinin başladığını dile getiren Palta, vatandaşların kimi takdir ederse 5 yıl görevlendireceğini belirtti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.