Akörenli çocuklardan Filistin'e yardım
Akören Mustafa Çetin İlköğretim Okulu öğrencileri Filistin halkına yardım amacıyla kermes düzenledi.
Akören Belediye Salonundaki kermese veliler ve esnaf büyük ilgi gösterdi. İki gün açık kalan kermeste toplanan bin 275 TL bankaya yatırıldı. Okul Müdürü Ekrem Erözlü, ''Bu katliamın durmasını istiyor ve İsrail'in yaptıklarının cezasını çekmesini istiyoruz'' dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.