AK Parti Karapınar İlçe Başkanı Yaka'ya tebrik
AK Parti Karapınar İlçe Teşkilatın'da tebrik ziyaretleri sürüyor.
AK Parti Karapınar İlçe Teşkilatın'da tebrik ziyaretleri sürüyor.
Hafta sonu yapılan genel kurulda AK Parti İlçe Başkanlığına seçilen Diş Hekimi Mehmet Yaka ve ekibini, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Mugayıtoğlu ziyaret etti.
Mugayıtoğlu, ziyarette yaptığı konuşmada, yeni yönetim kurulu ile ilçeye hizmete devam edeceklerini belirtti.
AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Yaka'da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ''Kazanan partimiz ve Karapınar olmuştur. Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz'' dedi.
Hafta sonu yapılan genel kurulda AK Parti İlçe Başkanlığına seçilen Diş Hekimi Mehmet Yaka ve ekibini, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Mugayıtoğlu ziyaret etti.
Mugayıtoğlu, ziyarette yaptığı konuşmada, yeni yönetim kurulu ile ilçeye hizmete devam edeceklerini belirtti.
AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Yaka'da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ''Kazanan partimiz ve Karapınar olmuştur. Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz'' dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.