AK Parti Aksaray Kadın Kolları Kongresi
AK Parti Aksaray Kadın Kolları 3. Olağan İl Kongresi yapıldı.
AK Parti Aksaray Kadın Kolları 3. Olağan İl Kongresi yapıldı.
Kongrede tek aday olan mevcut Kadın Kolları Başkanı Sevinç Kasal, yeniden başkanlığa seçildi.
Belediye Tiyatro Salonu'nda yapılan kongreye, AK Parti Merkez Kadın Kolları yerel yönetimlerden sorumlu Başkan Yardımcısı Mürşide Balaban, AK Parti İl Başkanı Fatih Yıldırıcı, AK Parti Aksaray milletvekilleri Ali Rıza Alaboyun, Ruhi Açıkgöz, İlknur İnceöz, Belediye Başkanı Nevzat Palta ve parti yöneticileri katıldı.
Kasal, AK Partinin tüm teşkilatları ile tek vücut olduğunu belirtti.
Kongrede tek aday olan mevcut Kadın Kolları Başkanı Sevinç Kasal, yeniden başkanlığa seçildi.
Belediye Tiyatro Salonu'nda yapılan kongreye, AK Parti Merkez Kadın Kolları yerel yönetimlerden sorumlu Başkan Yardımcısı Mürşide Balaban, AK Parti İl Başkanı Fatih Yıldırıcı, AK Parti Aksaray milletvekilleri Ali Rıza Alaboyun, Ruhi Açıkgöz, İlknur İnceöz, Belediye Başkanı Nevzat Palta ve parti yöneticileri katıldı.
Kasal, AK Partinin tüm teşkilatları ile tek vücut olduğunu belirtti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.