Ahmet Şan: 30’un üzerinde isim var
Atiker Konyaspor Başkanı Ahmet Şan, teknik direktör arayışları konusunda çarpıcı açıklamalarda bulundu
Başkan Ahmet Şan yaptığı açıklamada, "Teknik direktör arayışına başladık. Transfer komitemiz transfer için çalışmalar yürütüyordu buna teknik direktör arayışını da ekledik. Şu an kim olacağı hususunda konuşmak için erken. Yerli mi, yabancı olacağı da belli değil henüz. Konyaspor’u Avrupa’da en iyi şekilde temsil edecek ve çıtayı yükseltecek bir teknik direktöre ihtiyacımız var. Bunun yanında bütçemize uygun olması lazım. Bize yoğun bir müracaat var bu konuda. Konyaspor’a en uygun teknik direktörü tercih edeceğiz. Yine bir proje takımı oluşturmayı hedefliyoruz. Büyük paralarla ve büyük yıldızlarla değil de, daha önceden de yaptığımız gibi bir proje takımı oluşturacak bir teknik direktörle anlaşmak istiyoruz. İsimler arasında yabancılar ağırlıkta. Henüz daha görüşmelere başlamadık. 30’un üzerinde isim var" dedi
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.