Ahmet Çalık ve Sekidika eski takımlarına karşı
Sezon başında Galatasaray’dan transfer edilen stoper Ahmet Çalık ve devre arası sarı-kırmızılı takımdan kiralık olarak Konyaspor kadrosuna katılan Jesse Sekidika yarın eski takımlarına rakip olacak.
Ahmet Çalık sezonun ilk yarısında oynanan ve 4-3 Konyaspor’un galibiyeti ile biten maçta forma giymişti. Jesse Sekidika ise ilk kez Konyaspor formasıyla Galatasaray’a rakip olacak
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.