2.Amatör’de sezon başladı
Konya 2.Amatör Küme A ve B Grupları’nda lig başladı. C Grubu’nda ise lig bu hafta sonu başlayacak.
Grupta az takım olduğundan ötürü federasyon grup maçlarını geç başlatıp aynı tarihte bitirme kararı aldı. Ligde 1.hafta maçlarında alınan sonuçlar şöyle: A Grubu; Dilişspor 4-3 Hadimspor, İçeri Çumra Belediyespor 1-0 Beyşehir Gölspor, Meram Derespor 1-1 İhsaniye Gençlerbirliği, Alibeyhüyüğü – Bay. B Grubu’nda; Maliyespor 1-2 Karacadağ Belediyespor, Yıldırımspor 6-1 Yeniceoba Gençliği, Ömeranlı Tavşançalı 1-0 Karabağ Gençlerbirliği, Cihanbeyli Sağlıkspor – Bay.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.