2. Amatör Küme takımlarına malzeme yardımı
Konya Amatör Süper Kulüpleri Federasyonu (ASKF) bu hafta sonu başlayacak Konya 2. Amatör Küme’de yer alacak takımlara malzemelerini dağıttı
Konya Amatör Küme 2018-2019 Futbol Sezonu'nda yer alan takımlara malzeme yardımı devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda Süper Grup, 1. Amatör Küme ve altyapıda mücadele eden toplam 50 kulübe Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ve Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan'ın katılımıyla malzeme yardımı yapılmıştı.
Malzeme dağıtımında ligleri henüz başlamayan 2. Amatör Küme kulüplerine de kura çekimi sonrası malzeme dağıtımı yapıldı. Konya ASKF Başkanı Remzi Ay da malzeme dağıtımına katılırken, tüm kulüplere bu hafta sonu başlayacak ligde başarılar diledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.