Erzurumda asırlardır devam eden 1001 hatim geleneği bu sene ayrı bir coşku ve heyecanla gerçekleştirildi. Geçen yıl 11 bin 336 hatim indirilirken bu sene sayı 16 bin 900'e ulaştı.
Takip et
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.